Grupa Franciszek – Pielgrzymka Duchowa

19 lipca 2018 | autor: Administrator
Grupa Franciszek – Pielgrzymka Duchowa
Z Życia Prowincji
0

Grupa Franciszek – Pielgrzymka Duchowa jest dla pielgrzymki bardzo cenna. Gromadzi w swoich szeregach osoby, które z różnych względów nie mogą wziąć udziału w pieszej pielgrzymce, a chcą duchowo łączyć się z nami.

Uczestnicy tej grupy zobowiązują się do objęcia duchową opieką pielgrzymki w trakcie jej trwania. Dzięki tej modlitwie ci, którzy pielgrzymują pieszo są bezpieczni, sami również zapewniają o pamięci w codziennych modlitwach o grupie duchowej.

Ta opieka duchowa obejmuje włączenie się w miarę własnych możliwości w modlitewny program pielgrzymki: codzienna Eucharystia, modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia (około godz. 15.00), modlitwa Różańcem.

W szczególny sposób zachęcamy do łączności duchowej podczas codziennych Apelów Jasnogórskich o godz. 21.00, czy to w naszych franciszkańskich parafiach (jeżeli są organizowane apele Jasnogórskie w łączności w pielgrzymką), czy to we własnych domach w gronie rodzinnym.

Każdy kto zapisze się do Grupy Franciszek – Pielgrzymka Duchowa poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy otrzyma listownie znaczek pielgrzymkowy oraz materiały formacyjne na każdy dzień pielgrzymki, które pomogą mu duchowo łączyć się z grupą Franciszek, aby świadomie i owocnie włączyć się w wydarzenie wspólnego pielgrzymowania.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY GRUPY FRANCISZEK – PIELGRZYM DUCHOWY  

Zgłoszenia do tej grupy: do wtorku 24 lipca do godz. 18.00, ponieważ następnego dnia rano chcemy rozesłać listownie materiały formacyjne i znaczki.

Materiały formacyjne zawierają w sobie:

– ramowy program apelu jasnogórskiego

– informację o tym, którego dnia przez jakie miejscowości przechodzi pielgrzymka, ile kilometrów robi każdego dnia

– krótkie konferencje o Duchu Świętym na każdy dzień pielgrzymki

– rozważania tajemnic różańcowych na każdy dzień pielgrzymki.

Poniżej podajemy numer konta bankowego (pielgrzymkowego), na które można złożyć dobrowolną ofiarę za rzeczy, które zostaną przysłane pocztą (koszt wydrukowania materiałów formacyjnych, znaczka pielgrzymkowego i przesyłka to razem 6 zł).

Nr konta: 65 1950 0001 2006 0025 6387 0001

Odbiorca: o. Robert Twardokus

Adres: ul. Świętej Trójcy 4

Tytułem: Pielgrzym Duchowy


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*