Zaproszenie: Pałac umarłych teatru Maszoperia w Gdyni

14 grudnia 2010 | autor: o. Admin

W związku z 40 tą rocznicą tragicznych wydarzeń w Gdyni w grudniu 1970 roku zapraszamy w czwartek 16 grudnia i w piątek 17 grudnia br. o godz. 19.15 do kościoła dolnego na oryginalne przedstawienie teatru Maszoperia pt. „Pałac Umarłych albo rzecz o nadziei narodzin”. Po przedstawieniu aktorzy i przyjaciele teatru zbierać będą ofiarę na materiały do prac konserwacyjnych pomieszczeń Franciszkańskiego Centrum Kultury znajdujących się w kościele dolnym naszej parafii. Kościół św. Antoniego na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni.

Teatr Maszoperia działa w naszej parafii w ramach Franciszkańskiego Centrum Kultury.

Więcej na stronie parafii w Gdyni


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: