Lębork: Proboszcz – osobowością roku

6 czerwca 2011 | autor: Bracia z Lęborka
O. Piotr Pawlik, proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Lęborku, został uhonorowany zaszczytnym wyróżnieniem. W piątek otrzymał główną nagrodę – Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej – w kategorii „Osobowość” 2010 roku. Cieszymy się, że jego dotychczasowa działalność na rzecz parafii, kościoła i sanktuarium została dostrzeżona i doceniona. Życzymy wiele sił do podejmowania kolejnych wyzwań.


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

2 Comments

  1. jacek says:

    Brawo! Pozdrawiam jacek z Rosji

  2. Marzena says:

    Gratulacje! Uważam,że nie ma bardziej oddanego człowieka dla naszego miasta,niż o.Piotr.Ja,jako parafianka Sanktuarium św.Jakuba,wraz z moją rodziną jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobro,za ogrom pracy,za wszystko,co ojciec zrobił,robi i mam nadzieję,że jeszcze długo będzie robił dla naszego kościoła,a przy okazji i dla miasta.Ojciec,oczywiście w swej skromności zaznacza,że to nie on sam,że to też współbracia,że to też praca
    poprzedników.My o tym wiemy i wszystkim kochanym ojcom DZIĘKUJEMY! Życzymy dużo zdrowia i sił , życzliwości ludzkiej ,oraz błogosławieństwa Bożego w dalszej posłudze duszpasterskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: