Gdynia: środy z Matką Bożą

9 lipca 2011 | autor: o. Admin

W naszej parafii św. Antoniego w Gdyni trwa nowenna przed koronacją obrazu Matki Bożej Królowej. W związku z tym w każdą środę o godz. 18.oo odprawiana jest Msza św., którą sprawuje kapłan z innej parafii. Wraz z nim przybywają jego parafianie, by wspólnie modlić się w naszym kościele, oddając cześć Najświętszej Pannie.

W minioną środę 6 lipca do Gdyni przybył o. Robert Wołyniec, który wraz z grupą parafian z Lęborka, modlił się na Eucharystii o godz. 18.oo. O. Robert, który pochodzi z naszej parafii i – jak wspomniał proboszcz o. Jan na początku liturgii – wychowywał się w cieniu obrazu Matki Bożej – wygłosił też kazanie.

Więcej na stronie parafii w Gdyni


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: