Wielki Post 2013 na FranciszkanieTV

12 lutego 2013 | autor: o. Admin

FranciszkanieTV – projekt, który funkcjonuje w ramach franciszkańskiej Prowincji św. Maksymiliana z siedzibą w Gdańsku, już po raz kolejny zaprasza na wielkopostne rozważania, które w formie filmów, będą pojawiać się na stronie www.franciszkanie.tv.

Oto informacja przekazana przez braci z FranciszkanieTV:

Zapraszamy do oglądania nowego cyklu rozważań Słowa Bożego. W Roku Wiary zatytułowaliśmy go: „Przyjmij Słowo – daj wiarę”. Przy okazji tegorocznego Wielkiego Postu postanowiliśmy przygotować franciszkańskie rekolekcje na każdy dzień, rozpoczynając od Środy Popielcowej, a kończąc na II Niedzieli Wielkanocnej. Rozważania prowadzić będą franciszkanie z trzech polskich Prowincji: Krakowskiej, Warszawskiej i Gdańskiej. Pierwsze tygodnie internetowych rekolekcji zostaną nagrane w Asyżu, w Sacro Convento.

Poniżej prezentujemy plakat informujący o wydarzeniu. Serdecznie prosimy o rozpowszechnianie go drogą mailową, przez portale społecznościowe, by Słowo docierało jak najdalej.

Dziękujemy Wam za wsparcie, za wszelką pomoc i przede wszystkim za pamięć w modlitwie. Prosimy o nią nadal, by nasza posługa przynosiła błogosławione owoce.

 

Plakat

 


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: