Cykl „Przyjmij Słowo – daj wiarę” – podsumowanie

10 kwietnia 2013 | autor: o. Admin

Cykl na Wielki Post i Wielkanoc 2013 przygotowany przez FranciszkanieTV dobiegł końca. Cykl ów, to codzienne rozważania Liturgii Słowa ukazujące się od Środy Popielcowej do soboty w Oktawie Wielkanocy. Łącznie w ramach cyklu powstało 55 filmów, a obejrzało je ponad 100.000 widzów.   Serdecznie dziękujemy Wam za bycie z nami, za oglądanie i słuchanie Słowa. Gorąco dziękujemy wszystkim Braciom, którzy podzielili się swymi rozmyślaniami: o. Tomaszowi Szymczakowi, o. Piotrowi Kurkowi, o. Damianowi Basarabowi, o. Przemkowi Płaszczyńskiemu, o. Andrzejowi Prugarowi i o. Kamilowi Pawlakowi. Pewnie jeszcze nie raz będziemy słuchać ich rozważań.

Bogu niech będą dzięki za to, czego dokonywało Jego Słowo w tym czasie. Dziękujemy również za wszelkie komentarze, opinie, słowa zachęty.

Szczególne podziękowanie dla redakcji Deon.pl za owocną współpracę. Dzięki temu, że franciszkańskie rozważania ukazywały się codziennie na stronie deon.pl mogły docierać do szerszego grona widzów.

W filmie, który można obejrzeć powyżej, podana jest pewna informacja-niespodzianka, o której wspominaliśmy od początku rozważań o. Tomka Szymczaka, które nagrywane były w Asyżu. Wielki Post to sprawa bardzo poważna, ale tam, gdzie jest przynajmniej dwóch franciszkanów od razu robi się weselej. A wręcz radośnie. I te wesołe momenty nagrywania rozważań chcemy Wam przedstawić w filmie ukazującym powstawanie cyklu „Przyjmij Słowo – daj wiarę”. Do zobaczenia na FranciszkanieTV!

FranciszkanieTV

Zobacz plakaty zapowiadające poszczególne dni

Przyjmij Słowo - daj wiarę

Wielki Post 2013

Obejrzyj wszystkie rozważania cyklu


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

One Comment

  1. Pingback: Franciszkanie TV » Cykl „Przyjmij Słowo – daj wiarę” – podziękowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: