Franciszkańskie teledyski

10 kwietnia 2013 | autor: o. Admin

Ekipa FranciszkanieTV nie zwalnia tempa! W tych dniach zakończył się cykl wielkopostny, którego przygotowanie pochłonęło wiele czasu, jednak równocześnie powstały także projekty muzyczne: teledyski dla Siewców Lednicy i… Luxtorpedy. Dla tego niezwykle popularnego zespołu franciszkanie stworzyli czwarty już teledysk (nie licząc tajemniczej produkcji “Komboje”…), tym razem do utworu “Tajne znaki”. To fantastyczna piosenka mówiąca o potrzebie codziennego powtarzania, odnawiania tego, co ważna – miłości do ukochanej osoby. Teledysk to typowy “obrazek” koncertowy, a nagrywany był podczas występów zespołu w Poznaniu (LuxFest), Gdyni, Pile i Pruszczu Gdańskim. W jego powstaniu, oprócz franciszkanów, palce maczały także osoby z nami związane. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Jednocześnie na ucho możemy Wam powiedzieć, że FranciszkanieTV wspomagać będą Luxtorpedę w czasie powstawania kolejnego, trzeciego już, albumu, produkując raporty ze studia. Szykuje się też jeszcze jedna ciekawa produkcja związana z Luxtorpedą, ale o tym innym razem.

Ponad dwa tygodnie temu zaś odbyła się premiera innego teledysku zrealizowanego przez telewizję FranciszkanieTV – tym razem dla zespołu Siewcy Lednicy, który to animuje śpiew (i oczywiście tańce) na Młodzieżowych Spotkaniach nad Lednicą. Franciszkanie włączyli się w medialne promowanie spotkania, a jedną z formą było stworzenie teledysku do utworu “Ojciec”, który będzie hymnem tegorocznego spotkania nad Lednicą. Bracia z FranciszkanieTV w najbliższym czasie stworzą także spot reklamujący spotkanie, a także zaproszenie skierowane przez pomysłodawcę Lednicy o. Jana Górę OP.

Warto wspomnieć, że teledysk Siewców Lednicy miał już swą premierę w telewizji – emitowany był przez TVP1.

Zobacz zdjęcia ze studia (Siewcy Lednicy)

Zobacz inne franciszkańskie teledyski


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: