Skrzynka Modlitwy

7 czerwca 2013 | autor: o. Admin

Franciszkanie z gdańskiej Prowincji św. Maksymiliana uruchomili pod koniec maja projekt pod nazwą Skrzynka Modlitwy. Poniżej można zapoznać się z celem projektu i jego działaniem.

„Niemal każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o modlitwę poprzez facebooka czy maila” – mówi o. Mateusz Stachowski, rzecznik Prowincji św. Maksymiliana. „Postanowiliśmy zatem połączyć naszą modlitwę i tym samym dać możliwość przesyłania swych intencji większej ilości osób”.

Skrzynka Modlitwy jest zatem miejscem, gdzie każdy może podać swe intencje. Prezbiterzy, bracia i siostry zakonne, wspólnoty i duszpasterstwa parafialne każdego dnia polecają je Bogu na modlitwie.

„Skrzynka Modlitwy rozpoczęła swą próbną działalność pod koniec maja, choć wtedy jeszcze mało osób o niej wiedziało. Oficjalnie uruchomiona zostanie 13 czerwca, w dzień św. Antoniego Padewskiego. Ale już teraz można przesyłać swe intencje” – informuje br. Robert Kozielski OFMConv, odpowiedzialny za Skrzynkę Modlitwy.

W modlitwę w ramach projektu włączyły się wspólnoty z Prowincji św. Maksymiliana, m.in. Dom Prowincjalny, Dom św. Maksymiliana w Gdańsku, Dom Postulatu w Gnieźnie, Seminarium w Łodzi-Łagiewnikach, Pustelnia na Górze Polanowskiej, Centrum Rycerstwa Niepokalanej w Ostródzie, Duszpasterstwo Powołaniowe, klasztory (m.in. w Gdańsku, Olsztynie, Gdyni, Elblągu, Dobrej Szczecińskiej), a także siostry klaryski, urszulanki, nazaretanki, duszpasterstwa młodzieżowe.

„Na dziś mamy już pokaźną ilość wspólnot modlących się każdego dnia w przesyłanych intencjach” – mówi br. Robert. „Jeśli jakaś wspólnota będzie chciała włączyć się w to dzieło może zgłosić się poprzez stronę internetową”.

Do 13 czerwca działa tymczasowa strona, choć adres jest już ustalony: www.skrzynkamodlitwy.pl. Na nowej stronie, poza formularzem, poprzez który będzie można przesłać intencje lub włączyć się w modlitwę, będzie można znaleźć informacje o modlących się wspólnotach, różne modlitwy do osobistego odmawiania czy odczytać nadsyłane intencje.

„Raz w miesiącu odprawiana będzie Msza święta we wszystkich nadsyłanych intencjach” – podaje br. Robert. „Na razie nie ustalamy stałej daty; o terminie będziemy informować na stronie, na koncie na facebooku i twitterze, a także poprzez newsletter, który rozsyłany będzie do osób, które się na niego zapiszą”.

Skrzynka Modlitwy ma być wsparciem w modlitwie. „Podkreślamy od samego początku, że modlimy się w podanych intencjach wraz z osobami, które je przesyłają, a nie zamiast nich” – podkreśla o. Mateusz. „Wierzymy, że wspólnotowa modlitwa ma wielką siłę, ale potrzeba także osobistego spotkania z Panem Bogiem” – kontynuuje.

W jaki sposób można podawać swe intencje?

Przede wszystkim poprzez formularz na stronie internetowej www.skrzynkamodlitwy.pl, ale także mailem intencje @ skrzynkamodlitwy.pl, poprzez stronę na facebooku, przez twittera lub tradycyjną pocztą na adres: Skrzynka Modlitwy, ul. Świętej Trójcy 4, 80-822 Gdańsk.

„Głównym partnerem medialnym została strona deon.pl i franciszkanie.tv” – wylicza o. Mateusz. „Bracia z FranciszkanieTV przygotowali spot informujący o projekcie; można zobaczyć go na stronie www.franciszkanie.tv”.

Choć Skrzynka Modlitwy powstała we franciszkańskiej Prowincji św. Maksymiliana, od samego początku wykroczyła poza jej granice. „Choć to projekt franciszkański” – mówi br. Robert – „zapraszamy do współpracy wszystkie wspólnoty, które tylko chciałyby wesprzeć nas swą modlitwą. Natomiast na duchowego patrona wybraliśmy św. Franciszka z Asyżu. Mówiono o nim, że cały stał się modlitwą”.

„Zapraszamy do wspólnej modlitwy” – zachęca o. Mateusz. „Prosimy też o pomoc w rozpropagowaniu naszej akcji, by mogła dotrzeć do jak największej ilości osób. Im więcej nas będzie się modlić, tym lepiej”.

UWAGA! Serdecznie prosimy o przesyłanie swych intencji na adres http://www.skrzynkamodlitwy.pl

Plakat - Skrzynka Modlitwy

Zachęcamy do informowania innych o akcji. Tutaj można pobrać logo Skrzynki Modlitwy.

Skrzynka Modlitwy na facebooku

I na twitterze


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

122 Comments

 1. Michał says:

  Proszę Ciebie Panie Jezu przez twoje Najświetrze Serce i Najświetrze Serce Maryi o Sarę i jej Rodzinę o wszelkie dobro i jeśli jest to zgodne z twoją wolą to proszę aby jej Rodzina w Polsce dostała azyl. Proszę też o nawrócenie i łaskę wiary dla Kasi i jej Męża i tego Pana. o powrót do Polski Agnieszki i Doroty. Uzdrowienie Pana Franciszka z jego choroby i Basi brata. Prosze tez o rodzinę Weroniki, Krzysztofa , Justyny, Siostry, Gosi, Niny, Mateusza, Marcina i moją rodzinę o jej głębokie nawrócenie odmawianie przez nas różańca, i osoby z nami związane szczególnie które my poraniliśmy i które nas poraniły. o pełne przebaczenie, naucz nas przebaczać i nas sobą pojednaj. Daj nam patrzeć przez twoje Serce. Proszę uzdrowienie tego wszystkiego i nasze uświęcenie i każdą potrzebną łaskę do naszego zbawienia. dziękuję

 2. PAULINA says:

  Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu oraz by budowali swoją rodzinę na Nim. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  Bóg zapłać

 3. Ola says:

  Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę choć wiem, że na nią nie zasługuję. Nie mam już siły żyć, nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem z narzeczonym, który bardzo mnie skrzywdził. W jednej chwili całe moje życie przestało mieć dla mnie sens. Czuję się nic nie warta, bezwartościowa i nie potrafię normalnie funkcjonować. Sama się z tego nie podniosę i potrzebuję pomocy Matki Bożej, modlitwy. Z całego serca bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.
  Kochana Mamusiu w Tobie moja ostatnia nadzieja, powierzam Ci całe moje życie, proszę pokieruj nim. Proszę pomóż mi podnieść się i zacząć nowe życie. Ukój mój ból. Kochana Mamusiu z całego serca błagam Cię o wstawiennictwo za mnie u dobrego Boga. Wyproś mi proszę łaskę poznania mojego przyszłego męża, tego, którego Bóg przeznaczył mi jeszcze zanim się narodziłam. Ty najlepiej wiesz, co jest dla mnie dobre. Nie moja wola ale Wola Boża niech się stanie. Wyrzekam się moich własnych planów, pragnę wypełnić Boży plan na moje życie, marzenie Boga o moim powołaniu. Daj mi proszę poznać mojego przyszłego męża, ojca moich dzieci. Tego, który mnie nie skrzywdzi i będzie ze mną już na zawsze. Kochana Mamusiu, Ty najlepiej wiesz, jak bardzo potrzebuję teraz kochać i być kochaną. Podnieś mnie proszę, pomóż mi. Daj mi proszę spotkać dobrego męża, który będzie mnie naprawdę kochał, szanował, troszczył się o mnie, na którego zawsze będę mogła liczyć. Przy którym będę czuła się bezpiecznie i zawsze będę mogła mu ufać. Który będzie mi wierny. Przy którym będę szczęśliwa i swoją miłością będę mogła uszczęśliwić jego. Takiego przy którym nie będę bała się być mamą. Przy którym będę wzrastać w wierze, który będzie mnie przybliżać do Boga. Przy którym będę mogła wypełnić moje powołanie. Proszę skrzyżuj nasze drogi i daj nam się poznać. Kimkolwiek on jest, może już go znam a może jeszcze nigdy nie poznałam. Ty o tym najlepiej wiesz Mamusiu. Jestem w pełni otwarta na Twoje działanie, na Boże działanie. Ty wiesz kochana Maryjo, że nadal bardzo kocham mojego byłego narzeczonego. Proszę pokieruj moim życiem. Jeśli Wolą Bożą jest abyśmy jednak byli razem i wrócili do siebie – proszę uzdrów naszą relację, umocnij miłość i pozwól pokonać wszelkie przeciwności. Pomóż nam przebaczyć sobie nawzajem i na nowo sobie zaufać. Jeśli jednak Wola Boża jest inna – pomóż mi proszę poznać dobrego męża, który pomoże mi na nowo rozpocząć moje życie i być szczęśliwą. Jestem otwarta na każdą osobę. Niech się wypełni Wola Boża. Bardzo teraz tego potrzebuję. Kimkolwiek on jest daj nam proszę się spotkać i bądź naszą ochroną, opiekuj się naszą relacją, Proszę Cię kochany Jezu o światło Ducha Świętego w tej sprawie i o dobre rozeznanie. Bądź Wola Twoja, Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie! Ufam Tobie kochana Mamusiu i kocham Cię!
  Z całego serca proszę o modlitwę. Z Panem Bogiem.

 4. Iwona says:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę o radosc życia wiecznego dla zmarłej Luci Melo Santos. Bóg zapłać

 5. Dariusz says:

  Za rodzinę, oby nie nastąpił rozłam. Za pojednanie przebaczenie krzywd pomiędzy moimi rodzicami Anną i Jackiem.
  Z mojego ojca, aby zbliżył do swojej rodziny, aby Bóg skruszył Jego serce.

  Pokój i dobro
  Bóg zapłać

 6. Ala says:

  W intencji o szczęśliwe zdanie wszystkich egzaminów i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób i skutków traumatycznego dzieciństwa, o światło poznania, o nawrócenie i opamiętanie uwolnienie dla ojca, o dobra pracę, o przyjaciół i dobrego męża, w intencjach pani Alfredy, Asi, Ani, Nikoli i księży z parafii.

 7. Dariusz says:

  Proszę o modlitwę w intencji o dobrą żonę

 8. Zaneta says:

  Prosze o modlitwe za mojego meza ktory jest alkocholikiem o uwolnienie od nalogu

 9. Radek says:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa z Marzeną, o uwolnienie mojej żony ze wszelkich związań diabelskich, o pełne nawrócenie do Boga i o wlanie do serc naszych wzajemnej miłości i wybaczenia.Proszę też o modlitwę moich teściów i siostry mojej żony Kasi o ich wsparcie w ratowaniu małżeństwa.

 10. anna says:

  BŁAGAM O ZYCIE BEZ RAKA, SPOKOJ, MILOSC MĘŻĄ I O WYGRANA W SADZIE.

 11. Danuta says:

  Proszę o modlitwę o łaske uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby,o zdrowie dla całej rodziny,o łaskę trzeźwości dla wszystkich uzależnionych w całej rodzinie ,o przemiane serca i nawrócenie dla Krzysztofa i jego dzieci,o silna wiare i potrzebne łaski dla syna

 12. Małgorzata says:

  Błagam z całego serca o modlitwę w intencji Marcina, aby otrzymał od Jezusa Miłosiernego Laskę uzdrowienia.

 13. Anna says:

  Proszę o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń oraz o łaskę zdrowia dla Anny

 14. Barbara says:

  W intencji przebaczenia, uzdrowienia relacji w rodzinie i uratowania małżeństwa Barbary i Pawła. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz nas Panie miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz nam serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 15. Paweł says:

  o stałą prace i Boże Miłosierdzie dla Pawła

 16. ALICJA says:

  Proszę o modlitwę w intencji :
  Szczęśliwego rozwiązania trudnej sprawy firmowej.

 17. Małgorzata says:

  Boże wskaż mi bezpieczną drogę , nie wiem dokąd pójść…tyle cierpień .. co mam robić ?? Pomóż mi… wrócić do zdrowia…

 18. Anna says:

  błagam o zycie bez raka, milosc, spokoj, wygrana w sadzie za cierpienia anna

 19. Anna says:

  Błagam o modlitwy za wygrana w sadzie, milosc, spokoj, szacunek , życie bez raka….anna

 20. Anna says:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Kamila, który choruje na stwardnienie zanikowe boczne. DZIĘKUJĘ!!!

 21. Anna says:

  błagam o wygraną w sadzie o szybki wynik…o zycie bez raka, milosc, spokoj anna

 22. ela says:

  Matenko blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow mojego zycia i mojej rodziny,o zalatwienie pracy chałupniczej,wyjscia z trudnej sytuacji finansowej,o wyjscie corek z domu dobrych dla nich partnerow,niech załoza rodziny i maja dzieci,niech corka załozy firme i ma duzo pracy,daj jej siły i niech sie nie poddaje tylko spełnia swoje marzenia, a ja zebym dostała pomoc od moich rodzicow, wygranie w totolotka co da załatwienie spraw finansowych,siły na kazdy dzien i spokojne dni bez obaw i strachu, niech zaczniemy zyc w spokoju , blagam Matko pomoz

 23. Elzbieta says:

  Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama

 24. Marcin says:

  Panie Jezu proszę Cię w intencjach Tobie wiadomych. Ty się tym zajmij .Jezu Ufam Tobie
  W podziękowaniu za otrzymane łaski i miłosierdzie Boże
  W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
  Przebacz nam w miłosierdziu Swoim
  Serdeczne Bóg zapłać

 25. Joanna says:

  Błagam o modlitwę za dwójkę moich przyjaciół. Jednego chorego na serce, by Pan swą łaskawością go uzdrowił. A za drugiego w intencji Bogu wiadomej. Chciałabym też poprosić o modlitwę za mnie. Bym miała siłę iść dalej, bym nie wątpiła i zgadzała się na Boże plany i odważyła wreszcie pójść do lekarza… Bardzo dziękuję. Bóg zapłać.

 26. ela says:

  Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , światło Ducha Św. , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , owocną naukę , zdrowie, światło Ducha Św. , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta.

 27. GOŚC says:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu, o ratunek dla mnie i dzieci Cud, opiekę,żeby Ci co mogą pomóc pomogli Nam

  Bóg zapłać

 28. ela says:

  blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow mojego zycia i mojej rodziny,o zalatwienie pracy chałupniczej,wy jscia z trudnej sytuacji finansowej,o wyjscie corek z domu dobrych dla nich partnerow,niech załoza rodziny i maja dzieci,niech corka załozy firme i ma duzo pracy,daj jej siły i niech sie nie poddaje tylko spełnia swoje marzenia,
  a ja zebym dostała pomoc od moich rodzicow, wygranie w totolotka co da załatwienie spraw finansowych,sił y na kazdy dzien i spokojne dni bez obaw i strachu, niech zaczniemy zyc w spokoju ,
  blagam Matko pomoz prosi Ela

 29. Lucia says:

  Proszę o modlitwę za mnie Lucia cierpiącą na zespół Meniere’a i zaburzenia obsesyjne. Modlitwy za moją pracę, za gospodarkę i ponowne otwarcie rodzinnej restauracji i jej ożywienie gospodarcze. Dzięki Lucia

 30. Marcin says:

  Panie Jezu pokornie proszę Ty się wszystkim zajmij
  Chwała i dziękczynienie – bądź w każdym momencie, – Jezusowi w Najświętszym, Boskim
  sakramencie.
  Ile minut w godzinie, a godzin w wieczności, – tylekroć bądź pochwalon Jezu, ma miłości!

 31. Rafał says:

  Prośba o uzdrowienie i pokój serca.

 32. Aneta says:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie.

 33. Izabela says:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i rodziny, o
  Błogosławieństwo Boże i zdrowie, o pokonanie trudności w pracy i życiu
  osobistym, o dobrego męża.
  Bóg zapłać za modlitwę!

 34. Danuta says:

  Proszę o modlitwe o dobre wyniki badań dla mnie i siostry Mari,o łaske uzdrowienia dla nas z ciężkich chorób ,o zdrowie dla męża ,o łaske trzeźwości dla męża Mari i zgodę w tej rodzinie

 35. Agnieszka says:

  Szczęść Boże!
  Bardzo prosimy o szturm do nieba – gorliwą modlitwę w intencjach:
  – o niedopuszczenie do odebrania nam niemal całego naszego uczciwie zarobionego majątku (takie próby są podejmowane); o ludzi (zwłaszcza prawnika, adwokata) którzy będą Bożą pomocą dla nas
  – o ochronę nas, naszej rodziny, dóbr materialnych i niematerialnych przed wszelkim złem oraz wszystkimi pułapkami i atakami złych duchów i ludzi,
  – o umocnienie nas w prześladowaniach oraz rychłe ich zakończenie i zwycięstwo prawdy i sprawiedliwości,
  – o nawrócenie osób związanych z naszą sprawą mieszkaniową i zakończenie tej sprawy definitywnie do 22 sierpnia 2018 r.
  – o miłość i jedność w naszym małżeństwie i rodzinie oraz łaskę bezgranicznej ufności w Boże miłosierdzie
  – o łaskę domu zgodnego z wolą Bożą dla naszej rodziny
  Bóg zapłać,
  Agnieszka z rodziną

 36. Małgorzata says:

  Mryjo Matko Wspomozycielko wiernych twojej opiece powierzam Driusza ,proszac o zdrowie dla niego ,Edyte i jej dziecko ktore nosi pod sercem,Haline,Ale,Piotra , Krystyne,Bogusie,Krzysia,Jnusza,Helene,Miroslawe,Malwine,

 37. Magdalena says:

  Proszę o wsparcie modlitewne w intencji mojego uzdrowienia z przewlekłej choroby zatok i gardła oraz uzdrowienie mojej odporności.Niech Pan zlituje się nade mną i odsunie ode mnie ciągłe zamartwianie się,negatywne myśli,smutek i zwątpienie…
  Bóg zapłać.

 38. Marek says:

  proszę o modlitwę w intencji: wyciągnięcia mnie ze śmiertelnej spirali zadłużenia, środków na spłatę i uratowanie życia, myśli samobójczych, piekła na tym świecie,samobójstwa
  i zapobieżeniu piekłu wiecznemu, wyrwanie z psychicznej agonii i ciężkiej samotności

 39. Jadwiga says:

  NASZ PAN JEST POTĘŻNY W MOCY SWEJ,
  O Otwarcie Serc Na Nową Ewangelizację i Oddalenie Myśli Nieczystych Dla Mieszkańców Żeromskiego w Leżajsku,
  Prosi
  Jadwiga Szlanda Pokoj i Dobro

 40. Mateusz says:

  NASZ PAN JEST POTĘŻNY W MOCY SWEJ,

  Jezu Otwórz Serca Na Nową Ewangelizację i Oddal Myśli Nieczyste Od Mieszkańców Żeromskiego w Leżajsku,
  Prosi
  Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

 41. Łukasz says:

  Proszę o modlitwę za mnie, bym stał się bardziej otwarty na drugiego człowieka, był bardziej radosny w życiu codziennym oraz by udało się odkryć Wolę Bożą w swoi życiu, swoje życiowe powołanie, jeśli to jest małżeństwo to proszę o właściwy wybór małżonka.

 42. Adrian says:

  Proszę o uzdrowienie duszę i ciała. O dobrą żonę siły rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc wyjeździe do Polski na święta Bożego Narodzenia.

 43. Michał says:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba.

 44. Adrian says:

  Proszę o modlitwę o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej rodzinnej i atmosfery.O siły rozum boży jasność umysłu zdrowie.

 45. Adrian says:

  Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O dobrą żonę siły rozum boży jasność umysłu zdrowie

 46. Nela says:

  Poproszę o modlitwę, gdyż dręczy mnie depresja.

 47. rafal says:

  w pewnej intencji.

 48. PANIE MÓJ BRACIE
  ODDAL ZŁĄ WOLĘ RODZINY Z STRZYŻOWA
  Mateusz Ceglak

 49. Barbara says:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 50. Czcicielka says:

  bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: