Mały Chór Wielkich Serc w studiu

6 lutego 2014 | autor: o. Admin
Mały Chór Wielkich Serc w studiu
Franciszkański świat
0

Mały Chór Wielkich Serc – zaczął drugą sesję nagraniową wokali na nową płytę. Założyciel i opiekun zespołu, o. Piotr Kleszcz OFMConv, wyraża nadzieję, że płyta będzie gotowa już na wiosnę.

Mały Chór Wielkich Serc, franciszkański zespół składający się ze śpiewających dzieci i młodzieży, jest w trakcie przygotowywania ósmej płyty. Zawsze produkcję płyt wspierali sponsorzy. Logo firmy lub nazwiska sponsorów widniały na kilku tysiącach płyt, na stronie internetowej zespołu i na plakatach. Koszt nagrania, masteringu i wydania płyty to około 20.000 zł.

“Zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia nowej płyty, a my w zamian zamieścimy Wasze logo na 8 000 płyt i na naszej stronie internetowej” – apeluje o. Piotr. “Poza tym nasi przyjaciele – sponsorzy mają świadomość, że popierają dobre dzieło rozwijania talentów muzycznych u dzieci. Absolwenci naszego zespołu już odnoszą sukcesy na estradach w Polsce i za granicą. Dzieci obiecują modlitwę za sponsorów, która jak dobre Anioły trafia prosto do Nieba. Zapraszamy do współpracy.”

Mały Chór Wielkich Serc to pięćdziesięcioosobowy zespół wokalny dzieci 5 – 15 lat, istniejący od 1997 roku, przy parafii franciszkańskiej M. B. Anielskiej w Łodzi. Założycielem i prowadzącym jest o. Piotr Kleszcz, który komponuje i układa dla chóru teksty. Występują na estradach, w kościołach, teatrach, szkołach, szpitalach, domach opieki społecznej… Współpracują z Radiem, Telewizją, wieloma artystami z kraju i zagranicy.

Dyskografia: Dialog – 1998, Kocham – 2000, Kolędy i niespodzianki – 2001, Wielkanoc – 2003,Misja – 2003, Piosenki wybrane – 2004, Na wyspie Pana Boga – 2007, Nadzieja – 2007, Wolność – 2010.

Strona zespołu

Facebook zespołu

Teledyski zespołu


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: