DMK: Świadectwa z rekolekcji małżeńskich

8 lutego 2014 | autor: o. Admin
DMK: Świadectwa z rekolekcji małżeńskich
Z Życia Prowincji
0

Oto świadectwa uczestników rekolekcji małżeńskichTobiasz i Sara – droga do bliskości, które odbyły się w Domu Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana w Gdańsku w dniach 24 – 26 stycznia 2014 r. Pisane na gorąco… Goście przybyli z różnych stron, od Berlina, przez Koszalin i Gdynię, aż po… Gdańsk. BOGU niech będą dzięki! A Archanioł Rafał niech dalej prowadzi!

ALICJA (w małżeństwie 8 lat):
Błogosławiony bądź, Panie, za ten czas naszych małżeńskich rekolekcji u Ojców Franciszkanów. Otrzymaliśmy dar wiary w miłość Boga, który złożył On w naszych sercach, byśmy byli dla siebie nawzajem miejscem doświadczania Jego miłości – jedynego żywego źródła. Dziękuję za miłą atmosferę i za każdego spotkanego tu człowieka! Pokój i Dobro!

TOMASZ (w małżeństwie 8 lat):
Dzięki tym rekolekcjom małżeńskim odzyskałem wiarę w ojcostwo i męstwo. Poczułem siłę Ducha Świętego, który odmienił moje małżeństwo, co dało mi wielką radość serca. Wielka jest siła w czytaniu słowa Bożego. To słowo uczyniło cuda w moim życiu, rozwiązując pętle w moim sercu. Te pętle blokowały moje dążenie do bycia dobrym i sprawiedliwym mężem.

ADAM (lat 38, w małżeństwie 3 rok):
Droga do bliskości dała możliwość wypełnienia suchych miejsc mojego małżeństwa odnowioną miłością!

PAULINA (lat 28, w małżeństwie 3 rok):
Pan Bóg jest WIERNY! Po raz kolejny dotykając swoją Miłością rozświetlił te momenty mojej historii z domu rodzinnego, które – jak się okazało – przekładały się na relacje z moim Mężem. To doświadczenie niesie nadzieję na zmianę spojrzenia na mojego Małżonka. Chrystus znów okazał się lekarzem ran z przeszłości. Dzięki Mu za to!

KRZYSIEK (lat 38, w małżeństwie 9):
Rekolekcje z Tobiaszem i Sarą uświadomiły mi, jak ważne w moim życiu były moje korzenie rodzinne, jak duży wpływ na mnie, jako męża, miał mój kontakt z ojcem. Rekolekcje pokazały mi, jak ważne dla mojego małżeństwa jest uzdrowienie tych relacji. Bóg powiedział mi jasno, abym walczył o moje małżeństwo, abym zaufał. Bez walki o to nie będzie błogosławieństwa.

ANIA (w małżeństwie 9 lat):
To był piękny, radosny czas. Prawdziwy dom pojednania i spotkań. Z Bogiem, z ludźmi. Bóg działa tu, mówi i zmienia życie. Cudowny, kameralny klimat, w którym rodzi się więź jedności między uczestnikami, między małżonkami. Miejsce, by na nowo pokochać męża i poczuć, doświadczyć radości życia

Więcej świadectw na stronie DMK


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: