Legnica: cała prawda o magii

13 kwietnia 2014 | autor: o. Admin
Legnica: cała prawda o magii
Franciszkański świat
0

5 kwietnia we franciszkańskiej parafii w Legnicy odbyło się sympozjum „Magia – cała prawda”.

Sympozjum rozpoczęło się o godzinie 9.00, sesja poranna zawierała następujące konferencje: „O walce naszej, którą wiedziemy z szatanem, światem i ciałem” – o. Marcin Ciechanowski OSPPE – egzorcysta, Jasna Góra; „Niepokalane serce Maryi, a walka duchowa” – Maria – Emmanuel Dziemian; „Magia w Biblii i nauczaniu Ojców Kościoła” – ks. dr Mariusz Terka – patrolog WSD Częstochowa; „Byłem uzdrowicielem” – świadectwo Krzysztofa, byłego bioenergoterapeuty.

Po przerwie obiadowej miały miejsce kolejne prelekcje: „Wschodnie źródła magii” – s. Michaela Pawlik – dominikanka; „Magia w literackich hitach” – Małgorzata Nawrocka; „O bioenergoterapii, homeopatii i czarnych kotach…”– Andrzej Wronka. Uczestnicy mogli wysłuchać niemal godzinnego koncertu pieśni wielkopostnych w wykonaniu p. Magdaleny Marchewki, absolwentki AM w Krakowie i Łodzi. Organizatorzy zadbali nie tylko o strawę duchową, ale także o tą cielesną, obok kościoła w namiocie uczestnicy mogli napić się gorącej kawy lub herbaty oraz posilić się ciastem, a w przerwie obiadowej dla wszystkich uczestników przygotowany był tradycyjny bigos.

Oprócz prelegentów podczas trwania sympozjum swoje stanowiska miały wydawnictwa specjalizujące się w książkach i multimediach o tematyce religijnej, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z walką duchową i współczesnymi zagrożeniami duchowymi. Wszyscy zainteresowani zaprezentowaną tematyką mogą nabyć książki i multimedia prezentowane w czasie sympozjum przez wydawnictwa i prelegentów w sklepiku parafialnym przy franciszkańskiej parafii w Legnicy.

legnica.franciszkanie.pl

za: franciszkanie.pl
zdjęcie: P. Szałański


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: