Pojedź z Franciszkanami na Lednice

16 maja 2014 | autor: Asystent Powołaniowy
Pojedź z Franciszkanami na Lednice
Z Życia Prowincji
0

Serdecznie zapraszamy młodzież z naszych franciszkańskich parafii i nie tylko… na wspólny wyjazd na Pola Lednickie, by tam wspólnie z młodzieżą z całej polski przeżyć czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: „W imię Syna”. My wyruszamy już w piątek 6 czerwca popołudniu, jedziemy pod Gniezno do miejscowości Jankowo Dolne by wspólnie przeżyć piątkowy wieczór przy ognisku. W sobotę 7 czerwca rano jedziemy do Gniezna do naszego franciszkańskiego kościoła na wspólną Mszę Św., jak również przejść się wspólnie do katedry gnieźnieńskiej. Następnie ruszymy już na Pola Lednickie.

Start – 6 czerwca (piątek) godz. 17.00 – Gdańsk ul. Świętej Trójcy 4

Powrót – 8 czerwca (niedziela) przedpołudniem – Gdańsk

Koszt – 80 zł (obejmuje on przejazd, ubezpieczenie, opłata za Lednicę, nocleg z piątku na sobotę)

Zaliczka bezzwrotna – 40 zł

Osoba zostaje wpisana na listę po przelaniu zaliczki na niżej podane konto tytułem: Wyjazd na Lednice 2014 – imię i nazwisko

53 1600 1303 1847 8083 4000 0002

Zgłoszenia prosimy przesyłać do o. Roberta Twardokusa e-mailowo: kontakt@powolanie.com.pl podając imię, nazwisko, pesel i adres zameldowania (dane te są potrzebne do ubezpieczenia) lub w wyjątkowych sytuacjach telefonicznie 660-421-200.

Przyjmowanie zgłoszeń już się zakończyło, ponieważ już mamy pełny autokar.

Uczestnicy zabierają ze sobą: karimatę, śpiwór, • coś do siedzenia, wygodne buty, ciepłą odzież, płaszcz przeciwdeszczowy, nakryciu głowy, wodę i jedzenie.

Załączamy również kilka zdjęć z wcześniejszych wyjazdów na Lednicę…


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: