Werdohl świętuje

1 lipca 2014 | autor: o. Admin
Werdohl świętuje
Z Życia Prowincji
0

Parafia w Werdohl świętuje. Nasz coroczny festyn parafialny (28-29 czerwca 2014 r.) rozpoczęliśmy od Eucharystii, której przewodniczył Proboszcz i Gwardian o. Ireneusz Wojtko.

Po duchowym wzmocnieniu (a było mocne) przeszliśmy do innej rzeczywistości. Radość, uśmiech, rozmowy o tym, jak przeżyliśmy rok w parafii – to tematy, które zachęcały nas do jeszcze większych działań, większej mobilizacji na rzecz parafii. Pogoda (zimno i deszcz), mistrzostwa świata w piłce nożnej troszkę zakłóciły świętowanie, ale wierni parafianie nie zawiedli.

Wszystko było przygotowane perfekcyjnie – grill, bary z napojami i inne atrakcje, każdy znalazł coś dla siebie. Największą atrakcją jak zawsze cieszyłsię loteria (los za za 1 euro). Główna nagroda to telewizor. Ja niestety wylosowałem tylko mały kubek ze słodyczami  (o. Tadeusz), ale radość jaka towarzyszyła temu spotkaniu przy odbiorze zakupionych losów była przeogromna.  Życzymy wszystkim takich spotkań w czasie, kiedy parafia może świętować swoją obecność w takim miejscu i pośród takich wiernych jakimi są mieszkańcy naszych parafii. 


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: