24 – 26 kwietnia: Rekolekcje w DMK – Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku.

1 kwietnia 2015 | autor: Dom św. Maksymiliana
24 – 26 kwietnia: Rekolekcje w DMK –  Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku.
Z Życia Prowincji
0

24 – 26 kwietnia 2015

Rekolekcje dla wszystkich

Temat: Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku.

Czym jest lęk? Czego się lękasz najbardziej? Co się kryje za Twoimi lękami? Co jest jego źródłem? Jakie są skutki lęku? O czym Cię informuje i przed czym chroni, a co hamuje? Jak działa lęk na umysł i duszę? Jak przezwyciężyć

CELE

Rekolekcje pozwolą Ci nazwać Twoje lęki, określi ich pochodzenie oraz skutki. Poznasz co Biblia mówi o lęku. Poznasz postaci biblijne, które Bóg powołuje mimo lęku do wypełnienia określonej misji. Określisz nowe, twórcze zachowania w sytuacji uczucia lęku, nauczysz się jak oswoić uczucie lęku oraz podejmować decyzje mimo lęku, nauczysz się racjonalizować lęk i przemienić go w siłę, aby nadać lękom twórczą dynamikę.

DLA KOGO?

Zapraszam kobiety i mężczyzn w każdym wieku, którzy rozpoznają w sobie lęki i chcą nauczyć się jak je pokonywać; którym lęk utrudnia lub uniemożliwia podejmowanie decyzji, ogranicza aktywność, powoduje bezradność, jest przyczyną wycofania, przeszkodą w nawiązywaniu trwałych relacji i przeżywaniu bliskości.

nielekajciecsie

Prowadzenie

o. Piotr Pliszka OFM CONV., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.

Irena Neumueler, teolog, pedagog, doradca chrześcijański, trener rozwoju osobistego; ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na wydziale teologicznym; ma doświadczenie pracy nauczycielskiej i wykładowcy; jest pomysłodawczynią i autorką Programu Status Feminae oraz prezesem Fundacji Status Feminae; właścicielką firmy szkoleniowej InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ; jej pasją od wielu lat jest towarzyszenie i wspieranie w rozwoju duchowym i osobistym drugiego człowieka.

Koszt rekolekcji:

Proponujemy dwie opcje:

190 zł – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne (dopłata do pokoju jednososbowego – 80 zł)
150 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne

więcej na www.dmk.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: