FranciszkanieTV: Teledysk na ŚDM Kraków 2016 – zapowiedź

8 maja 2015 | autor: o. Admin
FranciszkanieTV: Teledysk na ŚDM Kraków 2016 – zapowiedź
Z Życia Prowincji
2

Franciszkańska telewizja FranciszkanieTV, od kilku lat współpracując z zespołem Siewcy Lednicy, przygotowuje kolejny teledysk.

ZOBACZ TELEDYSK

Będzie to teldysk do utworu „Jezu, ufam Tobie”, który został przygotowany jako Pieśń Pielgrzyma na Światowe Dni Młodzieży, którw odbędą się w przyszłym roku w Krakowie. Sam zespół (wraz z o. Janem Górą) spotkał się z J. Em. kard. Stanisławem Dziwiszem i przedstawił mu zarówno piosenkę, jak i filmową zapowiedź teledysku, która ukazała się kilka dni temu, a którą również przygotowali bracia z FranciszkanieTV. Ks. Kardynał wielce życzliwie odniósł się do tego projektu udzielając na pracę swego błogosławieństwa zachęcając jednocześnie, by propagować utwór w mediach.

10981681_978220292188781_7754687435144087426_n

Oficjalna premiera teledysku zaplanowana została na dzień 17 maja 2015 r. Odbędzie się ona zarówno w internecie (na stronach FranciszkanieTV, Lednica2000 i stronie zespołu Siewcy Lednicy).

Ponieważ ostateczna wersja utworu jest już gotowa, teraz pozostały jeszcze prace związane z przygotowaniem teledysku. W redakcji FranciszkanieTV komputery pracują na wysokich obrotach.

Warto wspomnieć, że część zdjęć do teledysku powstało w pięknym franciszkańskim kościele (na Wzgórzu Przemysła), gdzie znajduje się kaplica Miłosierdzia Bożego (zobacz zdjęcia).

W redakcji FranciszkanieTV powstały do tej pory teledyski dla takich zespołów jak: Luxtorpeda, 2 Tm 2,3, Propaganda Dei, Maleo Reggae Rockers czy właśnie Siewcy Lednicy. Najpopularniejszą produkcją jest teledysk do utworu „Autystyczny” Luxtorpedy, który obejrzało niemal 9.000.000 użytkwników youtube.

IMG_1087Przeczytaj więcej na stronie FranciszkanieTV

Strona Siewców Lednicy

Lednica2000


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

2 Comments

  1. Pingback: Zdjęcia do teledysku Siewców Lednicy | Franciszkanie TV

  2. Pingback: Siewcy Lednicy – Jezu ufam Tobie | Franciszkanie TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: