28-30 sierpnia: rekolekcje – Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość.

17 sierpnia 2015 | autor: Dom św. Maksymiliana
28-30 sierpnia: rekolekcje – Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość.
Z Życia Prowincji
0

28 – 30 sierpnia 2015

Rekolekcje dla wszystkich

Temat:   Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość.

Brak Ci pewności siebie? Nie czujesz własnej wartości? Czujesz się gorszy, zażenowany przy innych? Uważasz, że inni są lepsi, cenniejsi, bardziej obdarowani, ciekawsi niż Ty? Dokucza Ci niepewność i niewiara we własne siły? Wątpisz w swoje istnienie, wartość, zdolności i swoje możliwości? Czy czujesz się sierotą? Można to zmienić o ile pragniesz przyjąć swoje życie na nowo i nim się cieszyć!

CELE:

Na rekolekcjach powiemy jak na nowo przyjąć swoje istnienie, odkryć posiadaną wartość i godność, której nic i nikt nie może odebrać, ani pomniejszyć. Odkryjesz swoje prawdziwe „ja”. Poznasz przyczyny niskiego poczucia wartości, skutki i niszczące zachowania. W świetle Słowa Bożego poznasz źródło skłonności do pomniejszania samego siebie, wycofania i „kurczenia” w sobie. Otrzymasz konkretne wskazówki jak kruchość i własne ograniczenia przemienić w wartości, aby przybliżysz się do prawdy o swoim bogactwie i niepowtarzalności. Zobaczysz jaką masz wartość o oczach Boga i jak wysoko On pragnie Cię wynieść.

DLA KOGO?

Warsztat skierowany jest do kobiet w każdym wieku, którzy poprzez trudne doświadczenia (np. porażkę, straty, poniżenie, zdradę, odrzucenie, biedę, brak pracy) utracili poczucie wartości, godności, bądź poczucie sensu. Zapraszamy tych, którzy chcą odzyskać wewnętrzną równowagę, wolność i nadać swemu życiu wartość i znaczenie.

Prowadzenie:

o. Piotr Pliszka OFMConv., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.

Irena Neumueler: teolog, pedagog, doradca chrześcijański, trener rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na wydziale teologicznym. Ma doświadczenie pracy nauczycielskiej i wykładowcy. Jest pomysłodawczynią i autorką Programu Status Feminae oraz prezesem Fundacji Status Feminae; właścicielką firmy szkoleniowej InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ. Jej pasją od wielu lat jest towarzyszenie i wspieranie w rozwoju duchowym i osobistym drugiego człowieka.

Koszt rekolekcji:

Proponujemy dwie opcje:

  • 190 zł  – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne (dopłata do pokoju jednososbowego – 80 zł)
  • 150 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne

Szanowni Państwo,

Prosimy o potwierdzenie emailem udziału w rekolekcjach oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 50 zł. na konto:

DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO
80-822 GDAŃSK UL. ŚW. TRÓJCY 4

PNB Paribas Bank Polska S.A.
ul.Okopowa 7,
80-819 Gdańsk
BIC: PPAB PLPK

nr konta w PLN: 29 1600 1303 1849 0332 9000 0001
w systemie IBAN: PL29 1600 1303 1849 0332 9000 0001

Brak potwierdzenia i przedpłaty rozumiemy jako wycofanie się z udziału w rekolekcjach. Zabieg ten pozwala nam przyjąć określoną ilość osób bez niepotrzebnego blokowania miejsc. Dziękujemy za zrozumienie.


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: