Darłówko: Wizyta Prezydenta Polski

10 października 2015 | autor: darlowko
Darłówko: Wizyta Prezydenta Polski
Z Życia Prowincji
0

6 października naszą parafię oraz klasztor w Darłówku spotkał wielki zaszczyt – odwiedziny Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z Szefową Kancelarii Prezydenta RP Panią Małgorzatą Sadurską.

Pan Prezydent przybył do Darłówka na spotkanie z rybakami. W drodze powrotnej odwiedził naszą parafię składając wiązanki kwiatów przy obelisku upamiętniającym polskich żołnierzy pomordowanych na Wschodzie oraz przy tablicach ofiar katastrofy smoleńskiej z 2010 roku. Po krótkiej modlitwie Pan Prezydent udał się do naszego klasztoru na chwilę odpoczynku przy dobrej kawie.

Zdjęcia: Kancelaria Prezedenta Rzeczpospolitej Polskiej


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: