Niecodzienny komiks

5 grudnia 2018 | autor: Administrator
Niecodzienny komiks
Franciszkański świat
0

Czy pamiętacie czasy, kiedy w sklepach pojawiały się pierwsze komiksy? Dzieci o nich marzyły, a rodzice starali się zrozumieć fenomen tych gazetek z obrazkami. Obecnie są już powszechnie dostępne i nie budzą takich emocji. Zwykle przywołują nam na myśl super-bohaterów. Nierzeczywistych, żyjących jedynie w wyobraźni. Dziś proponujemy Wam komiks o super-bohaterach z krwi i kości! „O dwóch takich, co nie bali się terrorystów” to komiks niezwykły, bo przybliżający młodym ludziom postaci Męczenników z Pariacoto!

W sprzedaży jest już 33-stronicowy, pięknie wydany komiks opowiadający o ojcach Zbyszku i Michale, którzy zginęli męczeńską śmiercią w Pariacoto w Peru.

W dzisiejszym wirtualnym świecie, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją, a dzieci i młodzież uczą się rozróżniać dobro od zła z telewizji i Internetu, warto sięgnąć po inne medium – ciekawe i zachęcające, a jednocześnie niosące ewangeliczne przesłanie o niesieniu pokoju na cały świat.

 

 

Zarówno dla młodszych jak i starszych! Serdecznie polecamy!

Komiks można zamawiać:

Biurze Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto pod numerem telefonu + 48 12 42 86 111 (od poniedziałku do piątku 10:00-14.00) lub mailowo: meczennicy@franciszkanie.pl.

oraz na stronie http://rafael.pl/

 

 

 

 

za: meczennicy.franciszkanie.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: