Trwają zapisy na studia mariologiczne w Niepokalanowie

7 czerwca 2019 | autor: Administrator
Trwają zapisy na studia mariologiczne w Niepokalanowie
Franciszkański świat
0

Od 1 czerwca do 4 października 2019 r. Instytut Maryjno-Kolbiański „Kolbianum” w Niepokalanowie prowadzi rekrutację na studia mariologiczne. „Kolbianum” od początku istnienia włączone jest w struktury Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia adresowane są do osób duchownych, jak i świeckich. Mówi profesor UKSW, franciszkanin – o. Grzegorz Maria Bartosik.

Kolejna grupa adresatów Instytutu Maryjno-Kolbiańskiego „Kolbianum” to abslowenci wszystkich innych wyższych, zarówno magisterskich, jak i licencjackich studiów. Ci mogą podjąć dwuletnie podyplomowe studia mariologiczne. Trzecią grupę, która może zgłębiać w Kolbianum wiedzę mariologiczną, stanowią absolwenci szkół średnich.

O. Grzegorz Maria Bartosik podkreśla, że ci, którzy podejmują studia w Instytut Maryjno-Kolbiański „Kolbianum”, czynią to z potrzeby lepszego poznania Maryi.

Choć Instytut Maryjno-Kolbiański „Kolbianum” jest jednostą Uniwerytetu Stefana wyszyńskiego, zajęcia odbywają się zawsze w Niepokalanowie. Studentów czekają w roku akademickim 2019/2020 – cztery tygodniowe zjazdy dydaktyczne. Piąty zjazd przenaczony jest na sesję egzaminacyjną.

Szczegółowe informacje na temat studiów znajdą Państwo na stronie www.kolbianum.franciszkanie.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: