Na Maxa – rekolekcje dla liturgicznej służby ołtarza

24 maja 2021 | autor: Administrator
Na Maxa – rekolekcje dla liturgicznej służby ołtarza
Zaproszenia
0

Serdecznie zapraszamy na Prowincjalne Rekolekcje dla Liturgicznej Służby Ołtarza „NA MAXA”,  (dla starszej grupy z kursem Lektorskim) w terminie od 22 do 27 sierpnia. 

Rekolekcje to wielka przygoda i wyzwanie. Jeśli chcesz żyć NA MAXA, kochać NA MAXA i być szczęśliwym NA MAXA – te rekolekcje są dla Ciebie. Biorąc udział w tych rekolekcjach będziesz służył Jezusowi NA MAXA. Otrzymasz pomoc NA MAXA i MAKSYMALNIE skuteczną duchową broń. Wstąpisz do Bożej Jednostki Specjalnej. Dowiesz się jak stworzyć zgraną Drużynę. Ustalisz swoje priorytety. Warto to zrobić. NA MAXA!”.

Rekolekcje to czas pracy w grupach, wspólnej integracji poprzez gry zespołowe, wspólne ogniska i spływy kajakowe. Przewidziana jest pielgrzymka do Skrzatusza. Jest to też czas formacji ze swoimi opiekunami.

MIEJSCE

OŚRODEK CHARYTATYWNY CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej St. Liborius w Ostrowcu położony w malowniczym zakątku. Otaczający Ośrodek las, piękny o każdej porze roku. Pobliskie jezioro Lubianka (wraz z dużym pomostem) pozwala oderwać się od hałasu i gwaru miejskiego.

Ponadto w Ośrodku znajduje się duża jadalnia, sala konferencyjna ze sprzętem (rzutnik, laptop, tablica, stół tenisowy), które w przypadku niesprzyjającej aury mogą być miejscem spotkań, gier i zabaw. Przy Ośrodku jest strzeżona plaża.

Ośrodek posiada piękną kaplicę pw. św. Antoniego z Padwy, miejsce do skupienia oraz modlitwy indywidualnej.

Wyposażenie ośrodka:

– strzeżona plaża z pomostem (50 m. od budynku)
– kajaki, rowery wodne
– wypożyczanie rowerów (20 sztuk)
– boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej
– tenis stołowy
– sprzęt multimedialny (TV, rzutnik, ekran, nagłośnienie)

Więcej o ośrodku: http://ostrowiec.caritas.pl/o-nas/

ZAPISY

Zapisy odbywają się za pomocą formularza na stronie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd55xJUY5QBZeHTDv05yDJiWBMj0kTqF4mCn8vpT8DcvaGkFg/viewform?usp=sf_link

Koniec zapisów przewidywany jest na sobotę 30 czerwca br. Prosimy zwrócić uwagę na krótki czas zapisów! Zgłoszeń na wakacyjne rekolekcje ministranckie dokonują ojcowie opiekunowie wspólnot ministranckich lub upoważnieni przez nich animatorzy.

KOSZTY: Koszt rekolekcji to 400 zł od uczestnika, w tym zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opieka i atrakcje.

Wszelkie informacje o. Damian Basarab (667 061 906), o. Mateusz Świętosławski (570 824 541)


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: