34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych

8 lipca 2021 | autor: Administrator
34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych
Zaproszenia
0

Zapraszamy na 34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych, które odbędzie się online w dniach 29-31 lipca 2021 r. Hasłem tegorocznego Spotkania jest KOŚCIÓŁ. Czy potrzebuję Kościoła? Czy Kościół potrzebuje mnie? Kto należy do Kościoła, a kto nie? Czym jest wspólnota Kościoła i jak odnaleźć w niej swoje miejsce? Na te i wiele innych pytań będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas lipcowego spotkania.

W tym roku po raz kolejny spotkamy się online, dlatego już dzisiaj zapraszamy do rejestracji na stronie: https://fsm.franciszkanie.pl/zapisy/. Każdy, kto się zarejestruje, otrzyma dostęp do wszystkich punktów programu i będzie mógł wziąć udział w losowaniu limitowanej wersji koszulek tegorocznego FSMu.

Podczas 34. FSMu będziemy mieli okazję do uczestnictwa we wspólnej modlitwie, pięknych nabożeństwach, spotkaniach z ciekawymi gośćmi, inspirujących konferencjach, będzie czas na budowanie relacji podczas spotkań w grupach i skorzystania z interesujących warsztatów.

Naszymi gośćmi będą:

  • J.E. ks. Abp Adam Szal – metropolita przemyski, przyjaciel Franciszkańskiego Spotkania Młodych i częsty pielgrzym kalwaryjski
  • Br. Marian Gołąb OFMConv – przełożony krakowskiej prowincji franciszkanów
  • Tomasz Samołyk – bloger oraz twórca materiałów filmowych na YouTube o kulturze, polityce, religii i życiu. Autor powieści „Powrót Uroczego Mesjasza” i „La Grande Solitude”.
  • Tomasz Wolny – dzieńnikarz informacyjny, gospodarz programu „Pytanie na Śniadanie” oraz prezenter „Panoramy”.

Nie zabraknie również koncertu znanego franciszkańskiego zespołu Fioretti, który wystąpi przed uczestnikami w sobotę, na zakończenie FSMu.

Szczegóły na stronie: https://fsm.franciszkanie.pl/

za: franciszkanie.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: