„By świat usłyszał”… po raz dziewiąty!

13 sierpnia 2021 | autor: Administrator
„By świat usłyszał”… po raz dziewiąty!
Zaproszenia
0

Tradycją stały się już koncerty ewangelizacyjne z serii „by świat usłyszał”. Dane jest nam po raz dziewiąty spotkać się w ostródzkim amfiteatrze, by móc wychwalać i uwielbiać Boga w Trójcy Jedynego. By razem z dziesiątkami ludzi uczestniczących w koncercie móc zawiązać wspólnotę. W tym roku koncert odbędzie się 19 września, który poprzedzony będzie warsztatami muzycznymi (wokalnymi i instrumentalnymi) odbywającymi się w terminie 17-19 września. Poprowadzi je fantastyczna wokalistka, nauczyciel śpiewu i absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej- Gabi Gąsior wraz z zespołem Holy Noiz.

„Artyści sięgając bardzo szeroko po zdobycze muzyki soul, funky, jazz, rock, r’n’b, reggae, muzyki latyno-amerykańskiej, a także etnicznej prezentują swój własny styl oraz spójne brzmienie zespołu. Autorskie kompozycje Gabi to muzyczne opowieści o osobistym doświadczaniu Boga w codzienności, które inspirowane są Ewangelią oraz pieśniami uwielbienia. Muzyka podczas koncertu inspiruje do przeżyć duchowych a zarazem porusza swoją ekspresją i różnorodnością brzmienia. ”

Gośćmi koncertowego wieczoru będą także Wyrwani z Niewoli czyli Jacek „Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski. Ewangelizacja i świadectwo ich życia, to „motor napędowy” dla młodych ludzi, którzy coraz częściej uwikłani są w swoje niewole, nałogi a którzy jeszcze nie odkryli Boga. Przemiana życia Wyrwanych z niewoli jak przede wszystkim oni sami, są wspaniałym narzędziem w rękach samego Boga.

Początek września to doskonały rozruch dla wszystkich, którzy po wakacjach chcą wrócić do wspólnotowego życia, do zaczerpnięcia Boga i zbudowania na nim fundamentu. To okazja do spędzenia czasu zw wspaniałymi ludźmi, historiami, dobrą muzyką i samym Chrystusem.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby z nami tego dnia wychwalać niekończące się dzieła Boże. Natomiast tych, którzy odkryli i nie odkryli w sobie jeszcze talentów- na warsztaty! Czekamy na Was!

 

Magdalena Ewertowska
Stowarzyszenie „by świat usłyszał”

fot. „V Koncert Urodzinowy Gospel Sound – © TOMASZ KAWKA – www.tomaszkawka.pl

Patronat medialny: FranciszkanieTV
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie by Świat usłyszał, Centrum Kultury w Ostródzie, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Patronat honorowy: Arcybiskup Archidiecezji warmińskiej, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrz Miasta Ostróda
Partner wspierający – Gmina Miejska Ostróda
Warsztaty dofinansowano ze środków Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: