Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Łodzi Łagiewnikach

6 października 2021 | autor: Administrator
Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Łodzi Łagiewnikach
Z Życia Prowincji
0

1 października we franciszkańskim seminarium w Łodzi Łagiewnikach odbyła się inauguracja roku akademickiego 2021/2022.

Uroczystości rozpoczęły się Eucharystią, której przewodniczył o. Grzegorz Bartosik, minister prowincjalny warszawskiej prowincji.

W seminaryjnej auli podsumowano ubiegły rok akademicki przez odczytanie sprawozdania z działalności seminarium z tamtego okresu i wręczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce.

Kolejnym punktem inauguracji była immatrykulacja braci z pierwszego roku. Indeksy studenckie trzem braciom wręczył ks. prof. dr hab. Marek Talar, prodziekan UKSW.

Tegoroczny wykład inauguracyjny wygłosił o. dk. dr Artur Przechowski, który w tym roku obronił swoją rozprawę doktorską na Wydziale Filozofii KUL. Tematem wykładu były Temporalne aspekty relacji Bóg-stworzenie. Inspiracje filozoficzno-naukowe.

fot. seminariumfranciszkanskie.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: