Co chcesz, abym czynił? – rekolekcje powołaniowe

20 kwietnia 2022 | autor: Administrator
Co chcesz, abym czynił? – rekolekcje powołaniowe
Zaproszenia
0

Zapraszamy młodzież męską szukającą własnej drogi życia na rekolekcje „Co chcesz, abym czynił?”, które odbędą się przy naszym klasztorze w Elblągu w dniach 20-22 maja 2022 roku.

Głównym celem tych rekolekcji jest zbliżenie się człowieka do Boga za przykładem świętego Franciszka oraz pomoc w rozeznaniu drogi życiowej. Jest to też dobra okazja, żeby dowiedzieć się i zobaczyć, jak to nasze franciszkańskie życie wygląda.

 

Zgłoszenia: poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij) 

lub bezpośrednio u o. Damiana Basaraba OFMConv., e-mail: kontakt@powolanie.com.pl  tel. 667-061-906

Uczestnicy zabierają ze sobą: rzeczy osobiste, Pismo Święte, śpiwór, karimatę, coś do pisania i notowania oraz strój do pracy.

 

W czerwcu zaś zapraszamy na rekolekcje powołaniowe maturzystów, studentów i kandydatów do Zakonu. Odbędą się w Gnieźnie na Postulacie (pierwszym etapie formacji zakonnej) w dniach 27-30 czerwca 2022 roku.

Uczestnicy rekolekcji na chwilę wejdą w rytm życia klasztornego, aby się mu przyjrzeć i samemu przez chwilę go doświadczyć. Kandydaci dodatkowo będą mieli możliwość złożenia dokumentów potrzebnych do Zakonu, jak również odbędą oni rozmowę z ojcem Prowincjałem Wojciechem Kuligiem, która jest warunkiem koniecznym przy pragnieniu wstąpienia do naszej wspólnoty Zakonnej. Natomiast osoby szukające własnej drogi życiowej wysłuchają katechez pomagających w rozeznawaniu drogi życiowej. Pierwszeństwo uczestnictwa w tych rekolekcjach mają kandydaci do Zakonu.

 

Zgłoszenia: poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij)

lub bezpośrednio u o. Damiana Basaraba OFMConv., e-mail: kontakt@powolanie.com.pl; tel. 667 061 906

 

Informacje o potrzebnych dokumentach przy przyjmowaniu do naszego Zakonu znajdziesz na stronie

http://www.powolanie.com.pl/chce-wstapic-i-co-dalej/

 

Szczegóły rekolekcji na stronie: http://www.powolanie.com.pl/


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: