NA MAXA – Rekolekcje dla Liturgicznej Służby Ołtarza

18 maja 2022 | autor: Administrator
NA MAXA – Rekolekcje dla Liturgicznej Służby Ołtarza
Zaproszenia
0

Serdecznie zapraszamy na Prowincjalne Rekolekcje dla Liturgicznej Służby Ołtarza „NA MAXA”,  (dla starszej grupy z kursem Lektorskim) w terminie od 19 do 25 sierpnia. 

Rekolekcje to wielka przygoda i wyzwanie. Jeśli chcesz żyć NA MAXA, kochać NA MAXA i być szczęśliwym NA MAXA – te rekolekcje są dla Ciebie. Biorąc udział w tych rekolekcjach będziesz służył Jezusowi NA MAXA. Otrzymasz pomoc NA MAXA i MAKSYMALNIE skuteczną duchową broń. Wstąpisz do Bożej Jednostki Specjalnej. Dowiesz się jak stworzyć zgraną Drużynę. Ustalisz swoje priorytety. Warto to zrobić. NA MAXA!”.

Rekolekcje to czas pracy w grupach, wspólnej integracji poprzez gry zespołowe, wspólne ogniska i spływy kajakowe. Przewidziana jest pielgrzymka do Skrzatusza. Jest to też czas formacji ze swoimi opiekunami.

MIEJSCE

Ośrodek Wypoczynkowy OMEGA w Przywidzu
Wczasowa 11, 83-047 Przywidz

Ośrodek Omega istnieje już od dwudziestu sześciu lat i prawie od tak dawna organizujemy wczasy, kolonie i zimowiska na Kaszubach dla różnych grup wiekowych. Położony w sercu Kaszub, nad urokliwym jeziorem w Przywidzu, otoczony lasem i piękną przyrodą służy wypoczynkowi wszystkim poszukującym ciszy, śpiewu ptaków, wytchnienia od zabieganego życia w głośnym mieście. Ale myliłby się ten, który utożsamiałby takie wakacje na Kaszubach z nudą.

ZAPISY

Zapisy odbywają się za pomocą formularza na stronie: FORMULARZ (kliknij)

Koniec zapisów przewidywany jest na 30 czerwca br. Prosimy zwrócić uwagę na krótki czas zapisów! Zgłoszeń na wakacyjne rekolekcje ministranckie dokonują ojcowie opiekunowie wspólnot ministranckich lub upoważnieni przez nich animatorzy.

KOSZTY

Koszt rekolekcji to 500 zł od uczestnika, w tym zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opieka i atrakcje. Respektujemy Bony Turystyczne

Wszelkie informacje o. Damian Basarab (667 061 906), o. Mateusz Świętosławski (570 824 541)

www.powolanie.com.pl


Najczęściej czytane:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

%d bloggers like this: